Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, uydudan yayın yapan bir TV kanalında canlı yayın konuğu oldu. Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve planlanan çalışmaları masaya yatırarak önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan asfalt ve yol yatırımlarının uzunluğunu ‘Ordu’dan Avusturya Viyana arası kadar’ diye nitelendiren Başkan Güler, 4,5 yılda suyu sorun olmaktan çıkardıklarını ve 240 mahalleyi suya kavuşturduklarını belirtti. Ayrıca, Belediye bünyesine kattıkları iş makinalarının ve tesislerin büyük payı olduğunu vurgulayan Başkan Güler, 4.5 yılda yapılan çalışmaların Cumhuriyet tarihinin rekoru olduğunu ifade etti.