Engin Polat Dilan Polat’ın 15 Bin TL Vergi Ödediği İddialarına Yanıt Verdi!

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat, haklarındaki ’15 bin TL vergi ödediler’ iddiasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Olayı yalanlamayan Polat, bunun normal olduğunu belirtti.

Gelin açıklamasının detaylarına birlikte bakalım. ?

Akıllara durgunluk veren lüks yaşantılarıyla son dönemin sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın adı yaklaşık bir haftadır kara para aklama iddialarıyla gündeme geliyor.

İddialara göre Dilan Polat ile eşi Engin Polat, son birkaç yıldır yaptıkları işlerde hem vergi kaçırıyor hem de kara para aklıyorlar.

Ayrıca geçtiğimiz yıl kurulan Dilan Mücevherat’ın 6 aylık ticari takvim için sadece 15 bin TL vergi ödediği iddia ediliyordu. Gazeteci Seher Sultan bu iddiayı geçtiğimiz günlerde belgelerle kanıtladı.

Hesabını kendisinden haraç isteyenlerin kapattığını söyleyen Dilan Polat şimdi ise hastanede kan değerlerinin düşmesini bekliyor.

?

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’tan 15 bin TL vergi ödediklerine ilişkin konuyla ilgili açıklamalar geldi.

“Her duyduğunuza inanmayın.” diyen Engin Polat, birkaç aylık firmanın daha büyük kazançlar elde etmesinin mümkün olmadığını söyledi.”

“Mücevher sektörünün her zaman böyle çalıştığını anlatan Polat, sektörü bilen insanların bunu anlayabileceklerini belirtti.”

Engin Polat’ın açıklaması?

Bu açıklama hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir