Başkan Sandal, Yarıda Kalan Düğüne Jest Yaptı

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, haziran ayında dünya evine girdiği gün olumsuz hava şartları nedeniyle eğlencesi yarıda kalan genç çifte jest yaptı. Aşırı yağmur nedeniyle yarıda kesilen ve davetlilerin dağılmak zorunda kaldığı düğün sonrası konudan haberdar olan Başkan Sandal, gelin ve damadı havuz restoranda ağırladı, çifte çeyrek altın hediye etti. Sandal, “Genç çiftin aile birliğinin ve mutluluklarının daim olmasını diliyorum” dedi.

Bayraklılı inşaat teknikeri Volkan Benzigül ve inşaat mühendisi Hadra Benzigül çifti, aile birliği kurmak üzere Bayraklı Belediyesine başvurarak 8 Haziran’da Anıt Kır Düğünü alanı için organizasyon rezervasyonu yaptırdı. Düğün günü hava durumu 17.00-18.00 saatleri arasında yağmurlu gösteriyordu ancak 22.00’a kadar yağış olmadı ve eğlence devam edebildi. O saatten sonra aniden fırtınayla birlikte başlayan şiddetli yağmur, takı merasimine geçileceği sırada düğünün yarıda kesilmesine sebep oldu. Davetliler buldukları kapalı alanlara sığındı ve sonrasında dağılmak zorunda kalındı. Genç çift, aileler ve davetliler büyük üzüntü yaşadı. Sonrasında konuyu duyan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, hemen harekete geçti. Genç çifti Havuz Restoranda akşam yemeğinde ağırlayan Sandal, gelin ve damada birer de çeyrek altın armağan etti. Hediyelerini Başkan Sandal’ı temsilen Bayraklı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gaffar Akkel takdim etti.

Başkan Sandal’a teşekkür

Başkan Sandal’ın bu ince davranışından duydukları memnuniyeti dile getiren damat Volkan Benzigül, “Böyle güzel bir davranış ve ince düşünce karşısında şok olduk. Teselli için birilerinin bizi düşündüğünü bilmek hiçbir şey beklemiyorken hepimizi çok mutlu etti. Düğün günümüzde kötü hava şartlarından dolayı üzücü bir durum yaşadık ama başta başkanımız Serdar Sandal olmak üzere konuyla ilgilenen, bizi düşünen herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Ömür boyu mutluluklar”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Genç çiftimiz haziran ayında hava muhalefeti nedeniyle şiddetli yağmurdan dolayı düğününü tamamlayamamış. Bunu duyduğumuzda kayıtsız kalamazdık. Belki o gün olumsuzluk yaşadılar ama hayatta güzel şeylerin olduğunu da göstermek istedik. Genç çiftimize mutluluklarının ömür boyu sürmesini diliyoruz” diye konuştu. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir